Streetview Ministerlaan 22 Eindhoven

Ministerlaan 22, 5631 NC Eindhoven

250 m² Bouwjaar 1985 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Ministerlaan 22 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m², een perceel van 1026 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €762.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
1026 m²
Inhoud
973 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ministerlaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ministerlaan 22

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
225.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

540 Inwoners
220 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
222 Woningvoorraad
€762.000 Gem. woningwaarde Koudenhoven
97% Koopwoningen
312 Inwoners per km²

Locatie van Ministerlaan 22

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Ministerlaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Ministerlaan 22?

De gemiddelde woningwaarde in Koudenhoven is €762.000. Dat komt neer op circa €3.048 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ministerlaan 22 zich tot de wijk Koudenhoven?

Ministerlaan 22 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Koudenhoven. De buurt telt 222 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 312 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ministerlaan 22?

Ministerlaan 22 is een woonhuis in Koudenhoven, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ministerlaan 22 vergeleken met de buurt?

Ministerlaan 22 heeft 250 m² woonoppervlakte en 973 m³ inhoud. Het perceel is 1026 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Koudenhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €762.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ministerlaan 22 en wat betekent dat?

Ministerlaan 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ministerlaan 22?

Ministerlaan 22 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koudenhoven?

De wijk Koudenhoven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €762.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koudenhoven?

Vanuit Ministerlaan 22 in Koudenhoven bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.