Vrijstaande woning Ministerlaan 12 Eindhoven

Ministerlaan 12, 5631 NC Eindhoven

306 m² Bouwjaar 1981 8 kamers 5 slaapkamers Label A

Ministerlaan 12 is een vrijstaande woning in Eindhoven, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 306 m², een perceel van 977 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €762.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
306 m²
Perceeloppervlakte
977 m²
Inhoud
1254 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.425.000 tot €1.675.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ministerlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ministerlaan 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
109.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
32.6%
CO₂-emissie
20.39 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Open haard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

540 Inwoners
220 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
222 Woningvoorraad
€762.000 Gem. woningwaarde Koudenhoven
97% Koopwoningen
312 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ministerlaan 12

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Ministerlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Ministerlaan 12?

De prijsindicatie voor Ministerlaan 12 ligt rond €1.425.000 tot €1.675.000. De gemiddelde woningwaarde in Koudenhoven is €762.000. Dat komt neer op circa €2.490 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ministerlaan 12 zich tot de wijk Koudenhoven?

Ministerlaan 12 is een vrijstaande woning van 306 m² in de wijk Koudenhoven. De buurt telt 222 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 312 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ministerlaan 12?

Ministerlaan 12 is een vrijstaande woning in Koudenhoven, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ministerlaan 12 vergeleken met de buurt?

Ministerlaan 12 heeft 306 m² woonoppervlakte en 1254 m³ inhoud. Het perceel is 977 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Koudenhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €762.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ministerlaan 12 en wat betekent dat?

Ministerlaan 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ministerlaan 12?

Ministerlaan 12 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Koudenhoven?

De wijk Koudenhoven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €762.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koudenhoven?

Vanuit Ministerlaan 12 in Koudenhoven bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.