Villa, vrijstaande woning Ministerlaan 44 Eindhoven

Ministerlaan 44, 5631 ND Eindhoven

373 m² Bouwjaar 1981 10 kamers 4 slaapkamers Label A

Ministerlaan 44 is een villa, vrijstaande woning in Eindhoven, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 373 m², een perceel van 1584 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €762.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
373 m²
Perceeloppervlakte
1584 m²
Inhoud
1674 m³
Kamers
10
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.560.000 tot €1.810.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ministerlaan 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ministerlaan 44

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
128.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.6%
CO₂-emissie
28.19 kg/m²
Geldig tot
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja
Garage
Carport, parkeerkelder en souterrain
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

540 Inwoners
220 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
222 Woningvoorraad
€762.000 Gem. woningwaarde Koudenhoven
97% Koopwoningen
312 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ministerlaan 44

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Ministerlaan 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Ministerlaan 44?

De prijsindicatie voor Ministerlaan 44 ligt rond €1.560.000 tot €1.810.000. De gemiddelde woningwaarde in Koudenhoven is €762.000. Dat komt neer op circa €2.043 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ministerlaan 44 zich tot de wijk Koudenhoven?

Ministerlaan 44 is een villa, vrijstaande woning van 373 m² in de wijk Koudenhoven. De buurt telt 222 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 312 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ministerlaan 44?

Ministerlaan 44 is een villa, vrijstaande woning in Koudenhoven, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ministerlaan 44 vergeleken met de buurt?

Ministerlaan 44 heeft 373 m² woonoppervlakte en 1674 m³ inhoud. Het perceel is 1584 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Koudenhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €762.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ministerlaan 44 en wat betekent dat?

Ministerlaan 44 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ministerlaan 44?

Ministerlaan 44 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Koudenhoven?

De wijk Koudenhoven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €762.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koudenhoven?

Vanuit Ministerlaan 44 in Koudenhoven bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.