Villa, vrijstaande woning Ministerlaan 72 Eindhoven

Ministerlaan 72, 5631 ND Eindhoven

507 m² Bouwjaar 1978 11 kamers 4 slaapkamers Label B

Ministerlaan 72 is een villa, vrijstaande woning in Eindhoven, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 507 m², een perceel van 1793 m² en 11 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €762.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
507 m²
Perceeloppervlakte
1793 m²
Inhoud
1914 m³
Kamers
11
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.525.000 tot €1.775.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ministerlaan 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ministerlaan 72

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (300.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin, zijtuin en zonneterras

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

540 Inwoners
220 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
222 Woningvoorraad
€762.000 Gem. woningwaarde Koudenhoven
97% Koopwoningen
312 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ministerlaan 72

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Ministerlaan 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Ministerlaan 72?

De prijsindicatie voor Ministerlaan 72 ligt rond €1.525.000 tot €1.775.000. De gemiddelde woningwaarde in Koudenhoven is €762.000. Dat komt neer op circa €1.503 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ministerlaan 72 zich tot de wijk Koudenhoven?

Ministerlaan 72 is een villa, vrijstaande woning van 507 m² in de wijk Koudenhoven. De buurt telt 222 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 312 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ministerlaan 72?

Ministerlaan 72 is een villa, vrijstaande woning in Koudenhoven, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ministerlaan 72 vergeleken met de buurt?

Ministerlaan 72 heeft 507 m² woonoppervlakte en 1914 m³ inhoud. Het perceel is 1793 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Koudenhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €762.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ministerlaan 72 en wat betekent dat?

Ministerlaan 72 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-04-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ministerlaan 72?

Ministerlaan 72 heeft 11 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 300 m².

Hoe is de woningmarkt in Koudenhoven?

De wijk Koudenhoven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €762.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koudenhoven?

Vanuit Ministerlaan 72 in Koudenhoven bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.