Streetview Emmastraat 30 Oldenzaal

Emmastraat 30, 7573 BB Oldenzaal

370 m² Bouwjaar 1980 10 kamers Label D

Emmastraat 30 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 370 m², een perceel van 735 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
370 m²
Perceeloppervlakte
735 m²
Inhoud
1000 m³
Kamers
10

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Emmastraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Emmastraat 30

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

2520 Inwoners
1265 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1335 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Het Inslag-De Kleies
49% Koopwoningen
3.558 Inwoners per km²

Locatie van Emmastraat 30

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Emmastraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Emmastraat 30?

De prijsindicatie voor Emmastraat 30 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Inslag-De Kleies is €310.000. Dat komt neer op circa €838 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Emmastraat 30 zich tot de wijk Het Inslag-De Kleies?

Emmastraat 30 is een woonhuis van 370 m² in de wijk Het Inslag-De Kleies. De buurt telt 1.335 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Emmastraat 30?

Emmastraat 30 is een woonhuis in Het Inslag-De Kleies, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Emmastraat 30 vergeleken met de buurt?

Emmastraat 30 heeft 370 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 735 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Het Inslag-De Kleies ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Emmastraat 30 en wat betekent dat?

Emmastraat 30 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-06-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Emmastraat 30?

Emmastraat 30 heeft 10 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Inslag-De Kleies?

De wijk Het Inslag-De Kleies in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 2.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Inslag-De Kleies?

Vanuit Emmastraat 30 in Het Inslag-De Kleies bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.