Vrijstaande woning Scholte Grevinkhoflaan 2 Oldenzaal

Scholte Grevinkhoflaan 2, 7573 BD Oldenzaal

228 m² Bouwjaar 2014 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Scholte Grevinkhoflaan 2 is een vrijstaande woning in Oldenzaal, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m², een perceel van 721 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
228 m²
Perceeloppervlakte
721 m²
Inhoud
6384 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.020.000 tot €1.270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Scholte Grevinkhoflaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Scholte Grevinkhoflaan 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

1835 Inwoners
770 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
856 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Haerbroek-Scholtenhoek
77% Koopwoningen
1.641 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Scholte Grevinkhoflaan 2

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Scholte Grevinkhoflaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Scholte Grevinkhoflaan 2?

De prijsindicatie voor Scholte Grevinkhoflaan 2 ligt rond €1.020.000 tot €1.270.000. De gemiddelde woningwaarde in Haerbroek-Scholtenhoek is €477.000. Dat komt neer op circa €2.092 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scholte Grevinkhoflaan 2 zich tot de wijk Haerbroek-Scholtenhoek?

Scholte Grevinkhoflaan 2 is een vrijstaande woning van 228 m² in de wijk Haerbroek-Scholtenhoek. De buurt telt 856 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scholte Grevinkhoflaan 2?

Scholte Grevinkhoflaan 2 is een vrijstaande woning in Haerbroek-Scholtenhoek, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Scholte Grevinkhoflaan 2 vergeleken met de buurt?

Scholte Grevinkhoflaan 2 heeft 228 m² woonoppervlakte en 6384 m³ inhoud. Het perceel is 721 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Haerbroek-Scholtenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Scholte Grevinkhoflaan 2 en wat betekent dat?

Scholte Grevinkhoflaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Scholte Grevinkhoflaan 2?

Scholte Grevinkhoflaan 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Haerbroek-Scholtenhoek?

De wijk Haerbroek-Scholtenhoek in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haerbroek-Scholtenhoek?