Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 579 m²
- Perceeloppervlakte
- 1827 m²
Haerstraat 93 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 579 m² en een perceel van 1827 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haerstraat 93
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
12.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Haerbroek-Scholtenhoek is €477.000. Dat komt neer op circa €824 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaerstraat 93 is een woonhuis van 579 m² in de wijk Haerbroek-Scholtenhoek. De buurt telt 856 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.641 inwoners per km².
Haerstraat 93 is een woonhuis in Haerbroek-Scholtenhoek, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Haerstraat 93 heeft 579 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1827 m². In Haerbroek-Scholtenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Haerstraat 93 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-01-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 18256.23 kg/jaar.
De wijk Haerbroek-Scholtenhoek in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Haerstraat 93 in Haerbroek-Scholtenhoek bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Haerstraat 93: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.6 km.