Streetview Tasdijk 3 Kloosterzande

Tasdijk 3, 4587 LB Kloosterzande

206 m² Bouwjaar 2004

Tasdijk 3 is een woonhuis in Kloosterzande, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m² en een perceel van 1000 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
1000 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Tasdijk 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Kloosterzande

Onderwijs

Basisschool

2.9 km
Dagelijks

Supermarkt

4.5 km
Gezondheid

Huisarts

4.5 km
Vervoer

Treinstation

50.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.9 km
Gezondheid

Apotheek

4.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.7 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Kloosterzande

305 Inwoners
130 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
144 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Kloosterzande
90% Koopwoningen
21 Inwoners per km²

Locatie van Tasdijk 3

Vergelijkbare woningen in Kloosterzande

Veelgestelde vragen over Tasdijk 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Tasdijk 3?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Kloosterzande is €298.000. Dat komt neer op circa €1.447 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tasdijk 3 zich tot de wijk Buitengebied Kloosterzande?

Tasdijk 3 is een woonhuis van 206 m² in de wijk Buitengebied Kloosterzande. De buurt telt 144 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tasdijk 3?

Tasdijk 3 is een woonhuis in Buitengebied Kloosterzande, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tasdijk 3 vergeleken met de buurt?

Tasdijk 3 heeft 206 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1000 m². In Buitengebied Kloosterzande ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Kloosterzande?

De wijk Buitengebied Kloosterzande in Kloosterzande (Zeeland) kenmerkt zich door 305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Kloosterzande?

Vanuit Tasdijk 3 in Buitengebied Kloosterzande bereik je: supermarkt op 4.5 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 4.5 km, treinstation op 50.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Kloosterzande?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tasdijk 3: ziekenhuis op 9.7 km, apotheek op 4.5 km, kinderdagverblijf op 2.7 km, middelbare school op 9.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Kloosterzande?

Recreatie nabij Buitengebied Kloosterzande: restaurant (1.7 km), cafe (2.1 km).