Vrijstaande woning Cloosterstraat 15 Kloosterzande

Cloosterstraat 15, 4587 CA Kloosterzande

146 m² Bouwjaar 1945 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Cloosterstraat 15 is een vrijstaande woning in Kloosterzande, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 285 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
285 m²
Inhoud
541 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€190.000 tot €240.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Cloosterstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cloosterstraat 15

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
272.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
375.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
69.54 kg/m²

Tuin
Ja (294.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

48.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Kloosterzande

920 Inwoners
435 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
458 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Molenstraat
88% Koopwoningen
1.320 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cloosterstraat 15

Vergelijkbare woningen in Kloosterzande

Veelgestelde vragen over Cloosterstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Cloosterstraat 15?

De prijsindicatie voor Cloosterstraat 15 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenstraat is €257.000. Dat komt neer op circa €1.760 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cloosterstraat 15 zich tot de wijk Molenstraat?

Cloosterstraat 15 is een vrijstaande woning van 146 m² in de wijk Molenstraat. De buurt telt 458 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.320 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cloosterstraat 15?

Cloosterstraat 15 is een vrijstaande woning in Molenstraat, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Cloosterstraat 15 vergeleken met de buurt?

Cloosterstraat 15 heeft 146 m² woonoppervlakte en 541 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Molenstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cloosterstraat 15 en wat betekent dat?

Cloosterstraat 15 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-05-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cloosterstraat 15?

Cloosterstraat 15 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 294 m².

Hoe is de woningmarkt in Molenstraat?

De wijk Molenstraat in Kloosterzande (Zeeland) kenmerkt zich door 920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenstraat?

Vanuit Cloosterstraat 15 in Molenstraat bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 48.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.