Eengezinswoning, vrijstaande woning Hof te Zandeplein 20 Kloosterzande

Hof te Zandeplein 20, 4587 CK Kloosterzande

220 m² Bouwjaar 1992 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Hof te Zandeplein 20 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kloosterzande, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 707 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
707 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hof te Zandeplein 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hof te Zandeplein 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.76 kg/m²

Tuin
Ja (264.0 m²)

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

48.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Kloosterzande

920 Inwoners
435 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
458 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Molenstraat
88% Koopwoningen
1.320 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hof te Zandeplein 20

Vergelijkbare woningen in Kloosterzande

Veelgestelde vragen over Hof te Zandeplein 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Hof te Zandeplein 20?

De prijsindicatie voor Hof te Zandeplein 20 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenstraat is €257.000. Dat komt neer op circa €1.168 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hof te Zandeplein 20 zich tot de wijk Molenstraat?

Hof te Zandeplein 20 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 220 m² in de wijk Molenstraat. De buurt telt 458 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.320 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hof te Zandeplein 20?

Hof te Zandeplein 20 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Molenstraat, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hof te Zandeplein 20 vergeleken met de buurt?

Hof te Zandeplein 20 heeft 220 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 707 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 55 m² per kamer. In Molenstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hof te Zandeplein 20 en wat betekent dat?

Hof te Zandeplein 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-03-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hof te Zandeplein 20?

Hof te Zandeplein 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 264 m².

Hoe is de woningmarkt in Molenstraat?

De wijk Molenstraat in Kloosterzande (Zeeland) kenmerkt zich door 920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenstraat?