Vrijstaande woning President Rooseveltstraat 6 Kloosterzande

President Rooseveltstraat 6, 4587 LA Kloosterzande

148 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 4 slaapkamers Label C

President Rooseveltstraat 6 is een vrijstaande woning in Kloosterzande, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 991 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
991 m²
Inhoud
452 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor President Rooseveltstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel President Rooseveltstraat 6

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
200.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
34.3%
CO₂-emissie
55.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kloosterzande

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

48.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Kloosterzande

920 Inwoners
435 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
458 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Molenstraat
88% Koopwoningen
1.320 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van President Rooseveltstraat 6

Vergelijkbare woningen in Kloosterzande

Veelgestelde vragen over President Rooseveltstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van President Rooseveltstraat 6?

De prijsindicatie voor President Rooseveltstraat 6 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenstraat is €257.000. Dat komt neer op circa €1.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt President Rooseveltstraat 6 zich tot de wijk Molenstraat?

President Rooseveltstraat 6 is een vrijstaande woning van 148 m² in de wijk Molenstraat. De buurt telt 458 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.320 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op President Rooseveltstraat 6?

President Rooseveltstraat 6 is een vrijstaande woning in Molenstraat, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is President Rooseveltstraat 6 vergeleken met de buurt?

President Rooseveltstraat 6 heeft 148 m² woonoppervlakte en 452 m³ inhoud. Het perceel is 991 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Molenstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van President Rooseveltstraat 6 en wat betekent dat?

President Rooseveltstraat 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 55.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van President Rooseveltstraat 6?

President Rooseveltstraat 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Molenstraat?

De wijk Molenstraat in Kloosterzande (Zeeland) kenmerkt zich door 920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenstraat?