Straatbeeld van Tangweg 9 in Venlo

Tangweg 9, 5926 PG Venlo

125 m² Bouwjaar 1960 Label G

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Tangweg 9 is een vrijstaande woning in Venlo, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en een perceel van 1080 m². Het energielabel is G.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
1080 m²
Inhoud
463 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2011 tot 2014

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Tangweg 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tangweg 9

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
274.40 kWh/m²
CO₂-emissie
70.88 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Verspreide huizen Hout-Blerick

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,1 km
Dagelijks

Supermarkt

2,1 km
Gezondheid

Huisarts

2,8 km
Vervoer

Treinstation

3,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,8 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,9 km
Horeca

Restaurant

2,4 km
Horeca

Café

0,8 km
Cultuur

Bibliotheek

2,9 km
Cultuur

Bioscoop

4,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Verspreide huizen Hout-Blerick

Tangweg 9 ligt in de buurt Verspreide huizen Hout-Blerick in Venlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 335 inwoners en 125 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 89% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 611.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,1 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool en 2,8 km tot een huisarts.

335 Inwoners
130 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
125 Woningvoorraad
€611.000 Gem. WOZ-waarde Verspreide huizen Hout-Blerick
89% Koopwoningen
105 Inwoners per km²

Locatie van Tangweg 9

Officiële bekendmakingen rond Tangweg 9

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 46 meter

Besluit intrekken verleende omgevingsvergunning - Tangweg (sectie P 1194 en 1207) te Venlo

Bekijk officiële bekendmaking →

· andere vergunning · 46 meter

Verzoek tot intrekking omgevingsvergunning voor het tijdelijk plaatsen van een mantelzorgwoning, Tangweg (sectie P 1194 en 1207) te Venlo

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 46 meter

Aanvraag vergunning voor het tijdelijk plaatsen van een mantelzorgwoning, Tangweg (sectie P 1194 en 1207) te Venlo

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Venlo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venlo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Tangweg 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Tangweg 9?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Hout-Blerick €611.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tangweg 9 zich tot de CBS-buurt Verspreide huizen Hout-Blerick?

Tangweg 9 is een vrijstaande woning van 125 m² in de CBS-buurt Verspreide huizen Hout-Blerick. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 125 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 105 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tangweg 9?

Tangweg 9 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Hout-Blerick, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tangweg 9 vergeleken met de buurt?

Tangweg 9 heeft 125 m² woonoppervlakte en 463 m³ inhoud. Het perceel is 1080 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Hout-Blerick €611.000.

Wat is het energielabel van Tangweg 9 en wat betekent dat?

Tangweg 9 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-12-12. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.88 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Hout-Blerick?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Verspreide huizen Hout-Blerick in Venlo (Limburg) 335 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €611.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Verspreide huizen Hout-Blerick?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Hout-Blerick in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,1 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool, 2,8 km tot een huisarts, 3,9 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Verspreide huizen Hout-Blerick?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Hout-Blerick in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,9 km tot een ziekenhuis, 3 km tot een apotheek, 1,4 km tot een kinderdagverblijf, 2,8 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Verspreide huizen Hout-Blerick?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Verspreide huizen Hout-Blerick in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,4 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Tangweg 9?

Tangweg 9 is verkocht in de periode 2011 tot 2014. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Verspreide huizen Hout-Blerick €611.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Tangweg 9?

Een woningrapport voor Tangweg 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Hout-Blerick. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1960, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars