Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Molenkampweg 89 Venlo

Molenkampweg 89, 5926 PJ Venlo

89 m² Bouwjaar 1951 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Molenkampweg 89 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Venlo, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 553 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
553 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Molenkampweg 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenkampweg 89

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.36
CO₂-emissie
7194.64 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Venlo

1755 Inwoners
695 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
700 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde Kern Hout-Blerick
90% Koopwoningen
2.641 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molenkampweg 89

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Molenkampweg 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenkampweg 89?

De prijsindicatie voor Molenkampweg 89 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Hout-Blerick is €421.000. Dat komt neer op circa €4.730 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenkampweg 89 zich tot de wijk Kern Hout-Blerick?

Molenkampweg 89 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 89 m² in de wijk Kern Hout-Blerick. De buurt telt 700 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenkampweg 89?

Molenkampweg 89 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kern Hout-Blerick, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Molenkampweg 89 vergeleken met de buurt?

Molenkampweg 89 heeft 89 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 553 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kern Hout-Blerick ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenkampweg 89 en wat betekent dat?

Molenkampweg 89 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-11-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 7194.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenkampweg 89?

Molenkampweg 89 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kern Hout-Blerick?

De wijk Kern Hout-Blerick in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Hout-Blerick?

Vanuit Molenkampweg 89 in Kern Hout-Blerick bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.4 km.