Streetview Adriaanstraat 24 2 Utrecht

Adriaanstraat 24 2, 3581 SE Utrecht

111 m² Bouwjaar 1910 Label A+

Adriaanstraat 24 2 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
111 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Adriaanstraat 24 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adriaanstraat 24 2

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
72.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
49.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.1%
CO₂-emissie
10.49 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Utrecht

4760 Inwoners
3175 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Buiten Wittevrouwen
39% Koopwoningen
10.196 Inwoners per km²

Locatie van Adriaanstraat 24 2

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Adriaanstraat 24 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Adriaanstraat 24 2?

De gemiddelde woningwaarde in Buiten Wittevrouwen is €604.000. Dat komt neer op circa €5.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adriaanstraat 24 2 zich tot de wijk Buiten Wittevrouwen?

Adriaanstraat 24 2 is een appartement van 111 m² in de wijk Buiten Wittevrouwen. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adriaanstraat 24 2?

Adriaanstraat 24 2 is een appartement in Buiten Wittevrouwen, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Adriaanstraat 24 2 vergeleken met de buurt?

Adriaanstraat 24 2 heeft 111 m² woonoppervlakte. In Buiten Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adriaanstraat 24 2 en wat betekent dat?

Adriaanstraat 24 2 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-11-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.49 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buiten Wittevrouwen?

De wijk Buiten Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiten Wittevrouwen?

Vanuit Adriaanstraat 24 2 in Buiten Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.