Bovenwoning (appartement) Mgr. van de Weteringstraat 7 B Utrecht

Mgr. van de Weteringstraat 7 B, 3581 EA Utrecht

94 m² Bouwjaar 1904 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Mgr. van de Weteringstraat 7 B is een bovenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
94 m²
Inhoud
310 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Mgr. van de Weteringstraat 7 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mgr. van de Weteringstraat 7 B

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein en openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Utrecht

4760 Inwoners
3175 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Buiten Wittevrouwen
39% Koopwoningen
10.196 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mgr. van de Weteringstraat 7 B

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Mgr. van de Weteringstraat 7 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Mgr. van de Weteringstraat 7 B?

De prijsindicatie voor Mgr. van de Weteringstraat 7 B ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiten Wittevrouwen is €604.000. Dat komt neer op circa €6.426 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mgr. van de Weteringstraat 7 B zich tot de wijk Buiten Wittevrouwen?

Mgr. van de Weteringstraat 7 B is een bovenwoning (appartement) van 94 m² in de wijk Buiten Wittevrouwen. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mgr. van de Weteringstraat 7 B?

Mgr. van de Weteringstraat 7 B is een bovenwoning (appartement) in Buiten Wittevrouwen, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mgr. van de Weteringstraat 7 B vergeleken met de buurt?

Mgr. van de Weteringstraat 7 B heeft 94 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Buiten Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mgr. van de Weteringstraat 7 B en wat betekent dat?

Mgr. van de Weteringstraat 7 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Mgr. van de Weteringstraat 7 B?

Mgr. van de Weteringstraat 7 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buiten Wittevrouwen?

De wijk Buiten Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiten Wittevrouwen?