Benedenwoning Oude Kerkstraat 12 Utrecht

Oude Kerkstraat 12, 3572 TJ Utrecht

100 m² Bouwjaar 1881 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Oude Kerkstraat 12 is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1881. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €554.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1881
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
356 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oude Kerkstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Kerkstraat 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
122.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

6605 Inwoners
3810 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3006 Woningvoorraad
€554.000 Gem. woningwaarde Wittevrouwen
61% Koopwoningen
17.826 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oude Kerkstraat 12

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Oude Kerkstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Kerkstraat 12?

De prijsindicatie voor Oude Kerkstraat 12 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Wittevrouwen is €554.000. Dat komt neer op circa €5.540 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Kerkstraat 12 zich tot de wijk Wittevrouwen?

Oude Kerkstraat 12 is een benedenwoning van 100 m² in de wijk Wittevrouwen. De buurt telt 3.006 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Kerkstraat 12?

Oude Kerkstraat 12 is een benedenwoning in Wittevrouwen, gebouwd in 1881 (145 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Kerkstraat 12 vergeleken met de buurt?

Oude Kerkstraat 12 heeft 100 m² woonoppervlakte en 356 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €554.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Kerkstraat 12 en wat betekent dat?

Oude Kerkstraat 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Kerkstraat 12?

Oude Kerkstraat 12 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Wittevrouwen?

De wijk Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €554.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wittevrouwen?

Vanuit Oude Kerkstraat 12 in Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.