Tussenwoning Oosterbeekstraat 33 Tilburg

Oosterbeekstraat 33, 5045 TH Tilburg

159 m² Bouwjaar 1995 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Oosterbeekstraat 33 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 196 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
196 m²
Inhoud
561 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oosterbeekstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oosterbeekstraat 33

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (94.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

8.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1460 Inwoners
575 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€365.000 Gem. woningwaarde Dongewijk Noord
88% Koopwoningen
3.251 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oosterbeekstraat 33

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Oosterbeekstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Oosterbeekstraat 33?

De prijsindicatie voor Oosterbeekstraat 33 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Dongewijk Noord is €365.000. Dat komt neer op circa €2.296 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oosterbeekstraat 33 zich tot de wijk Dongewijk Noord?

Oosterbeekstraat 33 is een tussenwoning van 159 m² in de wijk Dongewijk Noord. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.251 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oosterbeekstraat 33?

Oosterbeekstraat 33 is een tussenwoning in Dongewijk Noord, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oosterbeekstraat 33 vergeleken met de buurt?

Oosterbeekstraat 33 heeft 159 m² woonoppervlakte en 561 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Dongewijk Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oosterbeekstraat 33 en wat betekent dat?

Oosterbeekstraat 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oosterbeekstraat 33?

Oosterbeekstraat 33 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 94 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dongewijk Noord?

De wijk Dongewijk Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dongewijk Noord?