Eengezinswoning, tussenwoning Obdamstraat 8 Tilburg

Obdamstraat 8, 5045 TS Tilburg

164 m² Bouwjaar 1997 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Obdamstraat 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 172 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
172 m²
Inhoud
580 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €545.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Obdamstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Obdamstraat 8

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
37.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
72.1%
CO₂-emissie
9.48 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

600 Inwoners
305 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
297 Woningvoorraad
€274.000 Gem. woningwaarde Dongewijk Zuid
39% Koopwoningen
6.663 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Obdamstraat 8

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Obdamstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Obdamstraat 8?

De prijsindicatie voor Obdamstraat 8 ligt rond €445.000 tot €545.000. De gemiddelde woningwaarde in Dongewijk Zuid is €274.000. Dat komt neer op circa €1.671 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Obdamstraat 8 zich tot de wijk Dongewijk Zuid?

Obdamstraat 8 is een eengezinswoning, tussenwoning van 164 m² in de wijk Dongewijk Zuid. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.663 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Obdamstraat 8?

Obdamstraat 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Dongewijk Zuid, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Obdamstraat 8 vergeleken met de buurt?

Obdamstraat 8 heeft 164 m² woonoppervlakte en 580 m³ inhoud. Het perceel is 172 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Dongewijk Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Obdamstraat 8 en wat betekent dat?

Obdamstraat 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Obdamstraat 8?

Obdamstraat 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 61 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dongewijk Zuid?

De wijk Dongewijk Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dongewijk Zuid?

Vanuit Obdamstraat 8 in Dongewijk Zuid bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 3.2 km.