Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 226 m²
- Perceeloppervlakte
- 428 m²
Jan Mosmanslaan 73 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m² en een perceel van 428 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan Mosmanslaan 73
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
4.2 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.9 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
5.7 kmBioscoop
4.8 kmDe prijsindicatie voor Jan Mosmanslaan 73 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in De Staatsliedenbuurt is €356.000. Dat komt neer op circa €1.575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan Mosmanslaan 73 is een woonhuis van 226 m² in de wijk De Staatsliedenbuurt. De buurt telt 775 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.396 inwoners per km².
Jan Mosmanslaan 73 is een woonhuis in De Staatsliedenbuurt, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Jan Mosmanslaan 73 heeft 226 m² woonoppervlakte. Het perceel is 428 m². In De Staatsliedenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jan Mosmanslaan 73 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.52 kg/jaar.
De wijk De Staatsliedenbuurt in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Jan Mosmanslaan 73 in De Staatsliedenbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Mosmanslaan 73: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 4.2 km.