Vrijstaande woning Empelsedijk 12 B 's-Hertogenbosch

Empelsedijk 12 B, 5235 AE 's-Hertogenbosch

185 m² Bouwjaar 2010 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Empelsedijk 12 B is een vrijstaande woning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 408 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €780.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
408 m²
Inhoud
736 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.000.000 tot €1.250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Empelsedijk 12 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Empelsedijk 12 B

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

100 Inwoners
35 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
37 Woningvoorraad
€780.000 Gem. woningwaarde Oud Empel
89% Koopwoningen
107 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Empelsedijk 12 B

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Empelsedijk 12 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Empelsedijk 12 B?

De prijsindicatie voor Empelsedijk 12 B ligt rond €1.000.000 tot €1.250.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Empel is €780.000. Dat komt neer op circa €4.216 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Empelsedijk 12 B zich tot de wijk Oud Empel?

Empelsedijk 12 B is een vrijstaande woning van 185 m² in de wijk Oud Empel. De buurt telt 37 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Empelsedijk 12 B?

Empelsedijk 12 B is een vrijstaande woning in Oud Empel, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Empelsedijk 12 B vergeleken met de buurt?

Empelsedijk 12 B heeft 185 m² woonoppervlakte en 736 m³ inhoud. Het perceel is 408 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Oud Empel ligt de gemiddelde woningwaarde op €780.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Empelsedijk 12 B en wat betekent dat?

Empelsedijk 12 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Empelsedijk 12 B?

Empelsedijk 12 B heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oud Empel?

De wijk Oud Empel in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €780.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Empel?

Vanuit Empelsedijk 12 B in Oud Empel bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.