Villa, vrijstaande woning Meester Bierkuslaan 13 's-Hertogenbosch

Meester Bierkuslaan 13, 5237 JB 's-Hertogenbosch

162 m² Bouwjaar 1990 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Meester Bierkuslaan 13 is een villa, vrijstaande woning in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 393 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
393 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€765.000 tot €865.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Meester Bierkuslaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meester Bierkuslaan 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
126.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.3%
CO₂-emissie
27.6 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (187.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in 's-Hertogenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in 's-Hertogenbosch

2155 Inwoners
870 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
885 Woningvoorraad
€435.000 Gem. woningwaarde Het Zilverpark
82% Koopwoningen
6.073 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meester Bierkuslaan 13

Vergelijkbare woningen in 's-Hertogenbosch

Veelgestelde vragen over Meester Bierkuslaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Meester Bierkuslaan 13?

De prijsindicatie voor Meester Bierkuslaan 13 ligt rond €765.000 tot €865.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Zilverpark is €435.000. Dat komt neer op circa €2.685 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meester Bierkuslaan 13 zich tot de wijk Het Zilverpark?

Meester Bierkuslaan 13 is een villa, vrijstaande woning van 162 m² in de wijk Het Zilverpark. De buurt telt 885 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.073 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meester Bierkuslaan 13?

Meester Bierkuslaan 13 is een villa, vrijstaande woning in Het Zilverpark, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Meester Bierkuslaan 13 vergeleken met de buurt?

Meester Bierkuslaan 13 heeft 162 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 393 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Het Zilverpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meester Bierkuslaan 13 en wat betekent dat?

Meester Bierkuslaan 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meester Bierkuslaan 13?

Meester Bierkuslaan 13 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 187 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Zilverpark?

De wijk Het Zilverpark in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Zilverpark?