Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 3080 m²
- Inhoud
- 805 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 4
Empelsedijk 19 is een woonhuis in 's-Hertogenbosch, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 3080 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €780.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Empelsedijk 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
5.4 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
4.9 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
6.3 kmBioscoop
5.6 kmDe prijsindicatie voor Empelsedijk 19 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Empel is €780.000. Dat komt neer op circa €3.959 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEmpelsedijk 19 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Oud Empel. De buurt telt 37 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².
Empelsedijk 19 is een woonhuis in Oud Empel, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Empelsedijk 19 heeft 197 m² woonoppervlakte en 805 m³ inhoud. Het perceel is 3080 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oud Empel ligt de gemiddelde woningwaarde op €780.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Empelsedijk 19 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Empelsedijk 19 heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Oud Empel in 's-Hertogenbosch (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €780.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Empelsedijk 19 in Oud Empel bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Empelsedijk 19: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 4.9 km.