Eengezinswoning, tussenwoning Theo Verhaarveld 14 Rotterdam

Theo Verhaarveld 14, 3076 LS Rotterdam

114 m² Bouwjaar 2012 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Theo Verhaarveld 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 164 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
402 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Theo Verhaarveld 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Theo Verhaarveld 14

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
76.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
34.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
72%
CO₂-emissie
7.7 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (65.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14725 Inwoners
7240 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
7057 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Lombardijen
29% Koopwoningen
5.641 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Theo Verhaarveld 14

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Theo Verhaarveld 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Theo Verhaarveld 14?

De prijsindicatie voor Theo Verhaarveld 14 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Lombardijen is €230.000. Dat komt neer op circa €2.018 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Theo Verhaarveld 14 zich tot de wijk Lombardijen?

Theo Verhaarveld 14 is een eengezinswoning, tussenwoning van 114 m² in de wijk Lombardijen. De buurt telt 7.057 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Theo Verhaarveld 14?

Theo Verhaarveld 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Lombardijen, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Theo Verhaarveld 14 vergeleken met de buurt?

Theo Verhaarveld 14 heeft 114 m² woonoppervlakte en 402 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Lombardijen ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Theo Verhaarveld 14 en wat betekent dat?

Theo Verhaarveld 14 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-06-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Theo Verhaarveld 14?

Theo Verhaarveld 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Lombardijen?

De wijk Lombardijen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lombardijen?

Vanuit Theo Verhaarveld 14 in Lombardijen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.