Streetview Lambertusstraat 54 A Rotterdam

Lambertusstraat 54 A, 3062 WJ Rotterdam

162 m² Bouwjaar 1909

Lambertusstraat 54 A is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en een perceel van 114 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
114 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Lambertusstraat 54 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8510 Inwoners
4850 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3882 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Kralingen Oost
46% Koopwoningen
4.215 Inwoners per km²

Locatie van Lambertusstraat 54 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Lambertusstraat 54 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Lambertusstraat 54 A?

De gemiddelde woningwaarde in Kralingen Oost is €639.000. Dat komt neer op circa €3.944 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lambertusstraat 54 A zich tot de wijk Kralingen Oost?

Lambertusstraat 54 A is een woonhuis van 162 m² in de wijk Kralingen Oost. De buurt telt 3.882 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.215 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lambertusstraat 54 A?

Lambertusstraat 54 A is een woonhuis in Kralingen Oost, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lambertusstraat 54 A vergeleken met de buurt?

Lambertusstraat 54 A heeft 162 m² woonoppervlakte. Het perceel is 114 m². In Kralingen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kralingen Oost?

De wijk Kralingen Oost in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kralingen Oost?

Vanuit Lambertusstraat 54 A in Kralingen Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kralingen Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lambertusstraat 54 A: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kralingen Oost?

Recreatie nabij Kralingen Oost: restaurant (0.3 km), cafe (0.6 km).