Streetview Linnaeushof 13 Rotterdam

Linnaeushof 13, 3045 BC Rotterdam

393 m² Bouwjaar 2011 10 kamers Label A

Linnaeushof 13 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 393 m², een perceel van 1085 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
393 m²
Perceeloppervlakte
1085 m²
Inhoud
1125 m³
Kamers
10

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Linnaeushof 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Linnaeushof 13

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

4250 Inwoners
1290 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€697.000 Gem. woningwaarde Zestienhoven
80% Koopwoningen
762 Inwoners per km²

Locatie van Linnaeushof 13

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Linnaeushof 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Linnaeushof 13?

De prijsindicatie voor Linnaeushof 13 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Zestienhoven is €697.000. Dat komt neer op circa €1.774 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Linnaeushof 13 zich tot de wijk Zestienhoven?

Linnaeushof 13 is een woonhuis van 393 m² in de wijk Zestienhoven. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 762 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Linnaeushof 13?

Linnaeushof 13 is een woonhuis in Zestienhoven, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Linnaeushof 13 vergeleken met de buurt?

Linnaeushof 13 heeft 393 m² woonoppervlakte en 1125 m³ inhoud. Het perceel is 1085 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Zestienhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Linnaeushof 13 en wat betekent dat?

Linnaeushof 13 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Linnaeushof 13?

Linnaeushof 13 heeft 10 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Zestienhoven?

De wijk Zestienhoven in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zestienhoven?

Vanuit Linnaeushof 13 in Zestienhoven bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zestienhoven?