Eengezinswoning, vrijstaande woning Schiedamseweg 17 Schiedam

Schiedamseweg 17, 3121 JD Schiedam

316 m² Bouwjaar 1894 14 kamers 6 slaapkamers Label G

Schiedamseweg 17 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Schiedam, gebouwd in 1894. De woning heeft een woonoppervlakte van 316 m², een perceel van 755 m² en 14 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1894
Woonoppervlakte
316 m²
Perceeloppervlakte
755 m²
Inhoud
948 m³
Kamers
14
Slaapkamers
6
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Schiedamseweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schiedamseweg 17

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
280.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
501.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
117.61 kg/m²
Geldig tot
Isolatie
Geen spouw

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (369.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Schiedam

685 Inwoners
375 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
394 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Kethel-dorp
47% Koopwoningen
2.305 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schiedamseweg 17

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Schiedamseweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Schiedamseweg 17?

De prijsindicatie voor Schiedamseweg 17 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Kethel-dorp is €347.000. Dat komt neer op circa €1.098 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schiedamseweg 17 zich tot de wijk Kethel-dorp?

Schiedamseweg 17 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 316 m² in de wijk Kethel-dorp. De buurt telt 394 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.305 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schiedamseweg 17?

Schiedamseweg 17 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kethel-dorp, gebouwd in 1894 (132 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schiedamseweg 17 vergeleken met de buurt?

Schiedamseweg 17 heeft 316 m² woonoppervlakte en 948 m³ inhoud. Het perceel is 755 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kethel-dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schiedamseweg 17 en wat betekent dat?

Schiedamseweg 17 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-10-21. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 117.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schiedamseweg 17?

Schiedamseweg 17 heeft 14 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 369 m².

Hoe is de woningmarkt in Kethel-dorp?

De wijk Kethel-dorp in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kethel-dorp?