Villa, vrijstaande woning Van Leeuwenhoekhof 12 Rotterdam

Van Leeuwenhoekhof 12, 3045 BA Rotterdam

258 m² Bouwjaar 2017 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Van Leeuwenhoekhof 12 is een villa, vrijstaande woning in Rotterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m², een perceel van 771 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €697.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
258 m²
Perceeloppervlakte
771 m²
Inhoud
981 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.900.000 tot €2.150.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Van Leeuwenhoekhof 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Leeuwenhoekhof 12

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

4250 Inwoners
1290 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€697.000 Gem. woningwaarde Zestienhoven
80% Koopwoningen
762 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Leeuwenhoekhof 12

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Van Leeuwenhoekhof 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Leeuwenhoekhof 12?

De prijsindicatie voor Van Leeuwenhoekhof 12 ligt rond €1.900.000 tot €2.150.000. De gemiddelde woningwaarde in Zestienhoven is €697.000. Dat komt neer op circa €2.702 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Leeuwenhoekhof 12 zich tot de wijk Zestienhoven?

Van Leeuwenhoekhof 12 is een villa, vrijstaande woning van 258 m² in de wijk Zestienhoven. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 762 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Leeuwenhoekhof 12?

Van Leeuwenhoekhof 12 is een villa, vrijstaande woning in Zestienhoven, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Van Leeuwenhoekhof 12 vergeleken met de buurt?

Van Leeuwenhoekhof 12 heeft 258 m² woonoppervlakte en 981 m³ inhoud. Het perceel is 771 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Zestienhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €697.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Leeuwenhoekhof 12 en wat betekent dat?

Van Leeuwenhoekhof 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-06-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Leeuwenhoekhof 12?

Van Leeuwenhoekhof 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Zestienhoven?

De wijk Zestienhoven in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €697.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zestienhoven?

Vanuit Van Leeuwenhoekhof 12 in Zestienhoven bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.