Streetview IJzermolenweg 4 Rijsbergen

IJzermolenweg 4, 4891 SM Rijsbergen

286 m² Bouwjaar 1906

IJzermolenweg 4 is een woonhuis in Rijsbergen, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 286 m² en een perceel van 4660 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €581.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
286 m²
Perceeloppervlakte
4660 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor IJzermolenweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rijsbergen

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Rijsbergen

1210 Inwoners
505 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
466 Woningvoorraad
€581.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen in het Westen
85% Koopwoningen
64 Inwoners per km²

Locatie van IJzermolenweg 4

Vergelijkbare woningen in Rijsbergen

Veelgestelde vragen over IJzermolenweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van IJzermolenweg 4?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Westen is €581.000. Dat komt neer op circa €2.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJzermolenweg 4 zich tot de wijk Verspreide huizen in het Westen?

IJzermolenweg 4 is een woonhuis van 286 m² in de wijk Verspreide huizen in het Westen. De buurt telt 466 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 64 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJzermolenweg 4?

IJzermolenweg 4 is een woonhuis in Verspreide huizen in het Westen, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is IJzermolenweg 4 vergeleken met de buurt?

IJzermolenweg 4 heeft 286 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4660 m². In Verspreide huizen in het Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €581.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen in het Westen?

De wijk Verspreide huizen in het Westen in Rijsbergen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €581.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen in het Westen?

Vanuit IJzermolenweg 4 in Verspreide huizen in het Westen bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen in het Westen?

Zorg en onderwijs in de buurt van IJzermolenweg 4: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 5.7 km.