Streetview Kerkstraat 58 Nijmegen

Kerkstraat 58, 6543 KL Nijmegen

326 m² Bouwjaar 1900

Kerkstraat 58 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 326 m² en een perceel van 575 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
326 m²
Perceeloppervlakte
575 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Nijmegen

3080 Inwoners
1620 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1467 Woningvoorraad
€413.000 Gem. woningwaarde Hees
55% Koopwoningen
3.746 Inwoners per km²

Locatie van Kerkstraat 58

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Kerkstraat 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkstraat 58?

De gemiddelde woningwaarde in Hees is €413.000. Dat komt neer op circa €1.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkstraat 58 zich tot de wijk Hees?

Kerkstraat 58 is een woonhuis van 326 m² in de wijk Hees. De buurt telt 1.467 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.746 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkstraat 58?

Kerkstraat 58 is een woonhuis in Hees, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kerkstraat 58 vergeleken met de buurt?

Kerkstraat 58 heeft 326 m² woonoppervlakte. Het perceel is 575 m². In Hees ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hees?

De wijk Hees in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 3.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hees?

Vanuit Kerkstraat 58 in Hees bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hees?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkstraat 58: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hees?

Recreatie nabij Hees: restaurant (0.4 km), cafe (1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kerkstraat 58?

Een woningrapport voor Kerkstraat 58 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hees. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1900, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.