2-onder-1-kapwoning Dorpsstraat 284 Nijmegen

Dorpsstraat 284, 6544 AG Nijmegen

214 m² Bouwjaar 1860 6 kamers 4 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Dorpsstraat 284 is een 2-onder-1-kapwoning in Nijmegen, gebouwd in 1860. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m², een perceel van 1210 m² en 6 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1860
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
1210 m²
Inhoud
782 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€785.000 tot €885.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat 284

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpsstraat 284

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas en voorzetramen

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (870.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

7625 Inwoners
4075 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3695 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Neerbosch-Oost
31% Koopwoningen
5.071 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dorpsstraat 284

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Dorpsstraat 284

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpsstraat 284?

De prijsindicatie voor Dorpsstraat 284 ligt rond €785.000 tot €885.000. De gemiddelde woningwaarde in Neerbosch-Oost is €252.000. Dat komt neer op circa €1.178 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpsstraat 284 zich tot de wijk Neerbosch-Oost?

Dorpsstraat 284 is een 2-onder-1-kapwoning van 214 m² in de wijk Neerbosch-Oost. De buurt telt 3.695 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.071 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpsstraat 284?

Dorpsstraat 284 is een 2-onder-1-kapwoning in Neerbosch-Oost, gebouwd in 1860 (166 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dorpsstraat 284 vergeleken met de buurt?

Dorpsstraat 284 heeft 214 m² woonoppervlakte en 782 m³ inhoud. Het perceel is 1210 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Neerbosch-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dorpsstraat 284 en wat betekent dat?

Dorpsstraat 284 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Dorpsstraat 284?

Dorpsstraat 284 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 870 m².

Hoe is de woningmarkt in Neerbosch-Oost?

De wijk Neerbosch-Oost in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 7.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Neerbosch-Oost?

Vanuit Dorpsstraat 284 in Neerbosch-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3 km.