Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 199 m²
- Perceeloppervlakte
- 581 m²
- Inhoud
- 769 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Toermalijnstraat 9 is een woonhuis in Nijmegen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m², een perceel van 581 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Toermalijnstraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
4.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hatert is €265.000. Dat komt neer op circa €1.332 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenToermalijnstraat 9 is een woonhuis van 199 m² in de wijk Hatert. De buurt telt 5.074 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.695 inwoners per km².
Toermalijnstraat 9 is een woonhuis in Hatert, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Toermalijnstraat 9 heeft 199 m² woonoppervlakte en 769 m³ inhoud. Het perceel is 581 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Hatert ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Toermalijnstraat 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-08-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Toermalijnstraat 9 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Hatert in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 10.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Toermalijnstraat 9 in Hatert bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Toermalijnstraat 9: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.