2-onder-1-kapwoning Angerensteinstraat 12 Nijmegen

Angerensteinstraat 12, 6535 JP Nijmegen

137 m² Bouwjaar 1957 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Angerensteinstraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Nijmegen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 675 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
675 m²
Inhoud
564 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Angerensteinstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Angerensteinstraat 12

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
246.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
331.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Nijmegen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

10125 Inwoners
5975 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
5074 Woningvoorraad
€265.000 Gem. woningwaarde Hatert
29% Koopwoningen
6.695 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Angerensteinstraat 12

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Angerensteinstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Angerensteinstraat 12?

De prijsindicatie voor Angerensteinstraat 12 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Hatert is €265.000. Dat komt neer op circa €1.934 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Angerensteinstraat 12 zich tot de wijk Hatert?

Angerensteinstraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning van 137 m² in de wijk Hatert. De buurt telt 5.074 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Angerensteinstraat 12?

Angerensteinstraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Hatert, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Angerensteinstraat 12 vergeleken met de buurt?

Angerensteinstraat 12 heeft 137 m² woonoppervlakte en 564 m³ inhoud. Het perceel is 675 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Hatert ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Angerensteinstraat 12 en wat betekent dat?

Angerensteinstraat 12 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-06-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Angerensteinstraat 12?

Angerensteinstraat 12 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hatert?

De wijk Hatert in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 10.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hatert?

Vanuit Angerensteinstraat 12 in Hatert bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.