Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Angerensteinstraat 9 Nijmegen

Angerensteinstraat 9, 6535 JL Nijmegen

212 m² Bouwjaar 1970 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Angerensteinstraat 9 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Nijmegen, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m², een perceel van 346 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
212 m²
Perceeloppervlakte
346 m²
Inhoud
776 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Angerensteinstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Angerensteinstraat 9

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.2%
CO₂-emissie
35.42 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (176.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Nijmegen

10125 Inwoners
5975 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
5074 Woningvoorraad
€265.000 Gem. woningwaarde Hatert
29% Koopwoningen
6.695 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Angerensteinstraat 9

Vergelijkbare woningen in Nijmegen

Veelgestelde vragen over Angerensteinstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Angerensteinstraat 9?

De prijsindicatie voor Angerensteinstraat 9 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Hatert is €265.000. Dat komt neer op circa €1.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Angerensteinstraat 9 zich tot de wijk Hatert?

Angerensteinstraat 9 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 212 m² in de wijk Hatert. De buurt telt 5.074 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Angerensteinstraat 9?

Angerensteinstraat 9 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hatert, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Angerensteinstraat 9 vergeleken met de buurt?

Angerensteinstraat 9 heeft 212 m² woonoppervlakte en 776 m³ inhoud. Het perceel is 346 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Hatert ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Angerensteinstraat 9 en wat betekent dat?

Angerensteinstraat 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Angerensteinstraat 9?

Angerensteinstraat 9 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 176 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hatert?

De wijk Hatert in Nijmegen (Gelderland) kenmerkt zich door 10.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hatert?

Vanuit Angerensteinstraat 9 in Hatert bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.