Streetview Moorselaar 6 Nijkerk

Moorselaar 6, 3862 VA Nijkerk

219 m² Bouwjaar 1982

Moorselaar 6 is een woonhuis in Nijkerk, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m² en een perceel van 521 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
219 m²
Perceeloppervlakte
521 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Moorselaar 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.6 km

Buurtinformatie in Nijkerk

2010 Inwoners
760 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
763 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Strijland-west
74% Koopwoningen
6.237 Inwoners per km²

Locatie van Moorselaar 6

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Moorselaar 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Moorselaar 6?

De prijsindicatie voor Moorselaar 6 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Strijland-west is €369.000. Dat komt neer op circa €1.685 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Moorselaar 6 zich tot de wijk Strijland-west?

Moorselaar 6 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Strijland-west. De buurt telt 763 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.237 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Moorselaar 6?

Moorselaar 6 is een woonhuis in Strijland-west, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Moorselaar 6 vergeleken met de buurt?

Moorselaar 6 heeft 219 m² woonoppervlakte. Het perceel is 521 m². In Strijland-west ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Strijland-west?

De wijk Strijland-west in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 2.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Strijland-west?

Vanuit Moorselaar 6 in Strijland-west bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Strijland-west?

Zorg en onderwijs in de buurt van Moorselaar 6: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Strijland-west?

Recreatie nabij Strijland-west: restaurant (0.5 km), cafe (1.8 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Moorselaar 6?