Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Tolhuislaan 25 Nijkerk

Tolhuislaan 25, 3862 WK Nijkerk

163 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Tolhuislaan 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Nijkerk, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 453 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
453 m²
Inhoud
659 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tolhuislaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tolhuislaan 25

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
130.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
178.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.6%
CO₂-emissie
32.39 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (180.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.8 km

Buurtinformatie in Nijkerk

1260 Inwoners
510 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€394.000 Gem. woningwaarde Paasbos-oost
60% Koopwoningen
4.174 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tolhuislaan 25

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Tolhuislaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Tolhuislaan 25?

De prijsindicatie voor Tolhuislaan 25 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Paasbos-oost is €394.000. Dat komt neer op circa €2.417 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tolhuislaan 25 zich tot de wijk Paasbos-oost?

Tolhuislaan 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 163 m² in de wijk Paasbos-oost. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.174 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tolhuislaan 25?

Tolhuislaan 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Paasbos-oost, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tolhuislaan 25 vergeleken met de buurt?

Tolhuislaan 25 heeft 163 m² woonoppervlakte en 659 m³ inhoud. Het perceel is 453 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Paasbos-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tolhuislaan 25 en wat betekent dat?

Tolhuislaan 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-05-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tolhuislaan 25?

Tolhuislaan 25 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 180 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Paasbos-oost?

De wijk Paasbos-oost in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paasbos-oost?

Vanuit Tolhuislaan 25 in Paasbos-oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.