Villa, vrijstaande woning Tolhuislaan 18 Nijkerk

Tolhuislaan 18, 3862 WL Nijkerk

209 m² Bouwjaar 2005 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Tolhuislaan 18 is een villa, vrijstaande woning in Nijkerk, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m², een perceel van 959 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
959 m²
Inhoud
1017 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.130.000 tot €1.380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Tolhuislaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tolhuislaan 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.92
CO₂-emissie
5422.67 kg/m²

Tuin
Ja (479.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Nijkerk

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.8 km

Buurtinformatie in Nijkerk

1260 Inwoners
510 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€394.000 Gem. woningwaarde Paasbos-oost
60% Koopwoningen
4.174 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tolhuislaan 18

Vergelijkbare woningen in Nijkerk

Veelgestelde vragen over Tolhuislaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Tolhuislaan 18?

De prijsindicatie voor Tolhuislaan 18 ligt rond €1.130.000 tot €1.380.000. De gemiddelde woningwaarde in Paasbos-oost is €394.000. Dat komt neer op circa €1.885 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tolhuislaan 18 zich tot de wijk Paasbos-oost?

Tolhuislaan 18 is een villa, vrijstaande woning van 209 m² in de wijk Paasbos-oost. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.174 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tolhuislaan 18?

Tolhuislaan 18 is een villa, vrijstaande woning in Paasbos-oost, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tolhuislaan 18 vergeleken met de buurt?

Tolhuislaan 18 heeft 209 m² woonoppervlakte en 1017 m³ inhoud. Het perceel is 959 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Paasbos-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tolhuislaan 18 en wat betekent dat?

Tolhuislaan 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-05-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5422.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tolhuislaan 18?

Tolhuislaan 18 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 479 m².

Hoe is de woningmarkt in Paasbos-oost?

De wijk Paasbos-oost in Nijkerk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paasbos-oost?

Vanuit Tolhuislaan 18 in Paasbos-oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.