Streetview Plaspoelstraat 63 Leidschendam

Plaspoelstraat 63, 2265 XK Leidschendam

182 m² Bouwjaar 2012 7 kamers Label A

Plaspoelstraat 63 is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 45 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
45 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Plaspoelstraat 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plaspoelstraat 63

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Leidschendam

1465 Inwoners
775 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
792 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Damcentrum
54% Koopwoningen
9.794 Inwoners per km²

Locatie van Plaspoelstraat 63

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Plaspoelstraat 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Plaspoelstraat 63?

De prijsindicatie voor Plaspoelstraat 63 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Damcentrum is €386.000. Dat komt neer op circa €2.121 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plaspoelstraat 63 zich tot de wijk Damcentrum?

Plaspoelstraat 63 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Damcentrum. De buurt telt 792 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.794 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plaspoelstraat 63?

Plaspoelstraat 63 is een woonhuis in Damcentrum, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Plaspoelstraat 63 vergeleken met de buurt?

Plaspoelstraat 63 heeft 182 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 45 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Damcentrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plaspoelstraat 63 en wat betekent dat?

Plaspoelstraat 63 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-05-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Plaspoelstraat 63?

Plaspoelstraat 63 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Damcentrum?

De wijk Damcentrum in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Damcentrum?

Vanuit Plaspoelstraat 63 in Damcentrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.