Hoekwoning Voorburgseweg 7 Leidschendam

Voorburgseweg 7, 2264 AC Leidschendam

142 m² Bouwjaar 1928 8 kamers 4 slaapkamers Label F

Voorburgseweg 7 is een hoekwoning in Leidschendam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 544 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
544 m²
Inhoud
648 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Voorburgseweg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorburgseweg 7

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
237.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
349.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.34 kg/m²

Tuin
Ja (354.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Leidschendam

2010 Inwoners
880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
893 Woningvoorraad
€498.000 Gem. woningwaarde Verzetsheldenwijk
87% Koopwoningen
5.588 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voorburgseweg 7

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Voorburgseweg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorburgseweg 7?

De prijsindicatie voor Voorburgseweg 7 ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Verzetsheldenwijk is €498.000. Dat komt neer op circa €3.507 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorburgseweg 7 zich tot de wijk Verzetsheldenwijk?

Voorburgseweg 7 is een hoekwoning van 142 m² in de wijk Verzetsheldenwijk. De buurt telt 893 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.588 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorburgseweg 7?

Voorburgseweg 7 is een hoekwoning in Verzetsheldenwijk, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Voorburgseweg 7 vergeleken met de buurt?

Voorburgseweg 7 heeft 142 m² woonoppervlakte en 648 m³ inhoud. Het perceel is 544 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Verzetsheldenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorburgseweg 7 en wat betekent dat?

Voorburgseweg 7 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-10-16. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voorburgseweg 7?

Voorburgseweg 7 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 354 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Verzetsheldenwijk?

De wijk Verzetsheldenwijk in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verzetsheldenwijk?