Streetview Bernard IJzerdraatplantsoen 20 Leidschendam

Bernard IJzerdraatplantsoen 20, 2264 XP Leidschendam

126 m² Bouwjaar 1988 Label A

Bernard IJzerdraatplantsoen 20 is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en een perceel van 173 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
173 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bernard IJzerdraatplantsoen 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bernard IJzerdraatplantsoen 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.2%
CO₂-emissie
28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Leidschendam

2010 Inwoners
880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
893 Woningvoorraad
€498.000 Gem. woningwaarde Verzetsheldenwijk
87% Koopwoningen
5.588 Inwoners per km²

Locatie van Bernard IJzerdraatplantsoen 20

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Bernard IJzerdraatplantsoen 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Bernard IJzerdraatplantsoen 20?

De gemiddelde woningwaarde in Verzetsheldenwijk is €498.000. Dat komt neer op circa €3.952 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bernard IJzerdraatplantsoen 20 zich tot de wijk Verzetsheldenwijk?

Bernard IJzerdraatplantsoen 20 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Verzetsheldenwijk. De buurt telt 893 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.588 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bernard IJzerdraatplantsoen 20?

Bernard IJzerdraatplantsoen 20 is een woonhuis in Verzetsheldenwijk, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bernard IJzerdraatplantsoen 20 vergeleken met de buurt?

Bernard IJzerdraatplantsoen 20 heeft 126 m² woonoppervlakte. Het perceel is 173 m². In Verzetsheldenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bernard IJzerdraatplantsoen 20 en wat betekent dat?

Bernard IJzerdraatplantsoen 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verzetsheldenwijk?

De wijk Verzetsheldenwijk in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verzetsheldenwijk?

Vanuit Bernard IJzerdraatplantsoen 20 in Verzetsheldenwijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.