Streetview Marga Klompéstraat 13 Leiden

Marga Klompéstraat 13, 2331 RX Leiden

197 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label APLUSPLUS

Marga Klompéstraat 13 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 310 m² en 5 kamers. Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Marga Klompéstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marga Klompéstraat 13

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUS

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Leiden

4555 Inwoners
1925 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1897 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Dobbewijk-Zuid
61% Koopwoningen
6.171 Inwoners per km²

Locatie van Marga Klompéstraat 13

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Marga Klompéstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Marga Klompéstraat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Dobbewijk-Zuid is €409.000. Dat komt neer op circa €2.076 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marga Klompéstraat 13 zich tot de wijk Dobbewijk-Zuid?

Marga Klompéstraat 13 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Dobbewijk-Zuid. De buurt telt 1.897 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.171 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marga Klompéstraat 13?

Marga Klompéstraat 13 is een woonhuis in Dobbewijk-Zuid, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Marga Klompéstraat 13 vergeleken met de buurt?

Marga Klompéstraat 13 heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 310 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Dobbewijk-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marga Klompéstraat 13 en wat betekent dat?

Marga Klompéstraat 13 heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Marga Klompéstraat 13?

Marga Klompéstraat 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dobbewijk-Zuid?

De wijk Dobbewijk-Zuid in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dobbewijk-Zuid?

Vanuit Marga Klompéstraat 13 in Dobbewijk-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.8 km.