Eengezinswoning, tussenwoning Johan Wagenaarlaan 16 Voorschoten

Johan Wagenaarlaan 16, 2253 HP Voorschoten

153 m² Bouwjaar 1968 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Johan Wagenaarlaan 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Voorschoten, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 658 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
658 m²
Inhoud
483 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Johan Wagenaarlaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johan Wagenaarlaan 16

Tuin
Ja (37.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Voorschoten

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Voorschoten

2645 Inwoners
1235 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1283 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Adegeest
67% Koopwoningen
2.181 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johan Wagenaarlaan 16

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Johan Wagenaarlaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan Wagenaarlaan 16?

De prijsindicatie voor Johan Wagenaarlaan 16 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Adegeest is €472.000. Dat komt neer op circa €3.085 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan Wagenaarlaan 16 zich tot de wijk Adegeest?

Johan Wagenaarlaan 16 is een eengezinswoning, tussenwoning van 153 m² in de wijk Adegeest. De buurt telt 1.283 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.181 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan Wagenaarlaan 16?

Johan Wagenaarlaan 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Adegeest, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Johan Wagenaarlaan 16 vergeleken met de buurt?

Johan Wagenaarlaan 16 heeft 153 m² woonoppervlakte en 483 m³ inhoud. Het perceel is 658 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Adegeest ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johan Wagenaarlaan 16 en wat betekent dat?

Johan Wagenaarlaan 16 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-10-25. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johan Wagenaarlaan 16?

Johan Wagenaarlaan 16 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 37 m².

Hoe is de woningmarkt in Adegeest?

De wijk Adegeest in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Adegeest?

Vanuit Johan Wagenaarlaan 16 in Adegeest bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.