Tussenwoning Hooglandse Kerkgracht 40 A Leiden

Hooglandse Kerkgracht 40 A, 2312 HV Leiden

229 m² Bouwjaar 1850 4 kamers 2 slaapkamers Label F

Hooglandse Kerkgracht 40 A is een tussenwoning in Leiden, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m², een perceel van 93 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1850
Woonoppervlakte
229 m²
Perceeloppervlakte
93 m²
Inhoud
893 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.180.000 tot €1.430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Hooglandse Kerkgracht 40 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hooglandse Kerkgracht 40 A

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, dubbele bewoning mogelijk en monumentaal pand

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Leiden

1130 Inwoners
835 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
617 Woningvoorraad
€445.000 Gem. woningwaarde Pancras-West
26% Koopwoningen
12.529 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hooglandse Kerkgracht 40 A

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Hooglandse Kerkgracht 40 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Hooglandse Kerkgracht 40 A?

De prijsindicatie voor Hooglandse Kerkgracht 40 A ligt rond €1.180.000 tot €1.430.000. De gemiddelde woningwaarde in Pancras-West is €445.000. Dat komt neer op circa €1.943 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hooglandse Kerkgracht 40 A zich tot de wijk Pancras-West?

Hooglandse Kerkgracht 40 A is een tussenwoning van 229 m² in de wijk Pancras-West. De buurt telt 617 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hooglandse Kerkgracht 40 A?

Hooglandse Kerkgracht 40 A is een tussenwoning in Pancras-West, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hooglandse Kerkgracht 40 A vergeleken met de buurt?

Hooglandse Kerkgracht 40 A heeft 229 m² woonoppervlakte en 893 m³ inhoud. Het perceel is 93 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 57 m² per kamer. In Pancras-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hooglandse Kerkgracht 40 A en wat betekent dat?

Hooglandse Kerkgracht 40 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Hooglandse Kerkgracht 40 A?

Hooglandse Kerkgracht 40 A heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Pancras-West?

De wijk Pancras-West in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pancras-West?

Vanuit Hooglandse Kerkgracht 40 A in Pancras-West bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2 km.