Streetview Strandweg 9 Koudekerke

Strandweg 9, 4371 PJ Koudekerke

180 m² Bouwjaar 2005 13 kamers 9 slaapkamers Label A

Strandweg 9 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 17185 m² en 13 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €738.000.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
17185 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
13
Slaapkamers
9

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Strandweg 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Strandweg 9

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Buurtinformatie in Koudekerke

50 Inwoners
20 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
20 Woningvoorraad
€738.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke
75% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Locatie van Strandweg 9

Vergelijkbare woningen in Koudekerke

Veelgestelde vragen over Strandweg 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Strandweg 9?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke is €738.000. Dat komt neer op circa €4.100 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Strandweg 9 zich tot de wijk Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke?

Strandweg 9 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke. De buurt telt 20 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Strandweg 9?

Strandweg 9 is een woonhuis in Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Strandweg 9 vergeleken met de buurt?

Strandweg 9 heeft 180 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 17185 m². Met 13 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €738.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Strandweg 9 en wat betekent dat?

Strandweg 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Strandweg 9?

Strandweg 9 heeft 13 kamers waarvan 9 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke?

De wijk Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 50 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €738.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Wat zit er in een woningrapport voor Strandweg 9?

Een woningrapport voor Strandweg 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspr.h. recreatiegebied van Koudekerke. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2005, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.