Villa, vrijstaande woning (split-level woning) Zwaanweg 12 Koudekerke

Zwaanweg 12, 4371 PH Koudekerke

258 m² Bouwjaar 1976 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Zwaanweg 12 is een villa, vrijstaande woning (split-level woning) in Koudekerke, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m², een perceel van 2196 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €585.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Villa, vrijstaande woning (split-level woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
258 m²
Perceeloppervlakte
2196 m²
Inhoud
1243 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€930.000 tot €1.030.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zwaanweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwaanweg 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
166.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
243.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
1%
CO₂-emissie
44.73 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk, gemeubileerd en gestoffeerd

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Koudekerke

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Koudekerke

410 Inwoners
145 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
162 Woningvoorraad
€585.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk
88% Koopwoningen
45 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zwaanweg 12

Provincie
Zeeland
Gemeente
Veere
Buurt
Verspreide huizen buiten recreatiegebied Koudekerke
Postcode
4371 PH

Vergelijkbare woningen in Koudekerke

Veelgestelde vragen over Zwaanweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwaanweg 12?

De prijsindicatie voor Zwaanweg 12 ligt rond €930.000 tot €1.030.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk is €585.000. Dat komt neer op circa €2.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwaanweg 12 zich tot de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk?

Zwaanweg 12 is een villa, vrijstaande woning (split-level woning) van 258 m² in de wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk. De buurt telt 162 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 45 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwaanweg 12?

Zwaanweg 12 is een villa, vrijstaande woning (split-level woning) in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zwaanweg 12 vergeleken met de buurt?

Zwaanweg 12 heeft 258 m² woonoppervlakte en 1243 m³ inhoud. Het perceel is 2196 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €585.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwaanweg 12 en wat betekent dat?

Zwaanweg 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-01-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zwaanweg 12?

Zwaanweg 12 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk?

De wijk Verspr.h. buiten recreatiegeb. Koudekerk in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €585.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.