Streetview Ellebooglaan 4 Koudekerke

Ellebooglaan 4, 4371 PT Koudekerke

190 m² Bouwjaar 1992 8 kamers 5 slaapkamers Label B

Ellebooglaan 4 is een woonhuis in Koudekerke, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 1043 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
1043 m²
Inhoud
820 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ellebooglaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ellebooglaan 4

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Koudekerke

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

7.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Koudekerke

155 Inwoners
80 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
126 Woningvoorraad
€631.000 Gem. woningwaarde Dishoek
80% Koopwoningen
469 Inwoners per km²

Locatie van Ellebooglaan 4

Vergelijkbare woningen in Koudekerke

Veelgestelde vragen over Ellebooglaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Ellebooglaan 4?

De gemiddelde woningwaarde in Dishoek is €631.000. Dat komt neer op circa €3.321 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ellebooglaan 4 zich tot de wijk Dishoek?

Ellebooglaan 4 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Dishoek. De buurt telt 126 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 469 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ellebooglaan 4?

Ellebooglaan 4 is een woonhuis in Dishoek, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ellebooglaan 4 vergeleken met de buurt?

Ellebooglaan 4 heeft 190 m² woonoppervlakte en 820 m³ inhoud. Het perceel is 1043 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Dishoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ellebooglaan 4 en wat betekent dat?

Ellebooglaan 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-02-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ellebooglaan 4?

Ellebooglaan 4 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dishoek?

De wijk Dishoek in Koudekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dishoek?

Vanuit Ellebooglaan 4 in Dishoek bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.3 km.