Eengezinswoning, vrijstaande woning Gentsevaart 46 Kapellebrug

Gentsevaart 46, 4565 EW Kapellebrug

187 m² Bouwjaar 1936 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Gentsevaart 46 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kapellebrug, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 1524 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
1524 m²
Inhoud
747 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Gentsevaart 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gentsevaart 46

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
170.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
238.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.9%
CO₂-emissie
46.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Kapellebrug

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

50.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Kapellebrug

340 Inwoners
155 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Kern Kapellebrug
89% Koopwoningen
561 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gentsevaart 46

Vergelijkbare woningen in Kapellebrug

Veelgestelde vragen over Gentsevaart 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Gentsevaart 46?

De prijsindicatie voor Gentsevaart 46 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Kapellebrug is €362.000. Dat komt neer op circa €1.936 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gentsevaart 46 zich tot de wijk Kern Kapellebrug?

Gentsevaart 46 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 187 m² in de wijk Kern Kapellebrug. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 561 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gentsevaart 46?

Gentsevaart 46 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Kern Kapellebrug, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gentsevaart 46 vergeleken met de buurt?

Gentsevaart 46 heeft 187 m² woonoppervlakte en 747 m³ inhoud. Het perceel is 1524 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Kern Kapellebrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gentsevaart 46 en wat betekent dat?

Gentsevaart 46 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gentsevaart 46?

Gentsevaart 46 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kern Kapellebrug?

De wijk Kern Kapellebrug in Kapellebrug (Zeeland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Kapellebrug?

Vanuit Gentsevaart 46 in Kern Kapellebrug bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 50.4 km, snelwegoprit op 0.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Kapellebrug?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gentsevaart 46: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 4.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Kapellebrug?

Recreatie nabij Kern Kapellebrug: restaurant (1.4 km), cafe (1.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Gentsevaart 46?

Gentsevaart 46 is verkocht in de periode 2024 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €475.000 tot €525.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kern Kapellebrug is €362.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Gentsevaart 46?

Een woningrapport voor Gentsevaart 46 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Kapellebrug. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1936, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen