Vrijstaande woning Gentsevaart 77 Kapellebrug

Gentsevaart 77, 4565 ES Kapellebrug

220 m² Bouwjaar 1975 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Gentsevaart 77 is een vrijstaande woning in Kapellebrug, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 1149 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
1149 m²
Inhoud
1000 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gentsevaart 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gentsevaart 77

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
159.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
212.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.7%
CO₂-emissie
43.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kapellebrug

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

50.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Kapellebrug

340 Inwoners
155 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Kern Kapellebrug
89% Koopwoningen
561 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gentsevaart 77

Vergelijkbare woningen in Kapellebrug

Veelgestelde vragen over Gentsevaart 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Gentsevaart 77?

De prijsindicatie voor Gentsevaart 77 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Kapellebrug is €362.000. Dat komt neer op circa €1.645 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gentsevaart 77 zich tot de wijk Kern Kapellebrug?

Gentsevaart 77 is een vrijstaande woning van 220 m² in de wijk Kern Kapellebrug. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 561 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gentsevaart 77?

Gentsevaart 77 is een vrijstaande woning in Kern Kapellebrug, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gentsevaart 77 vergeleken met de buurt?

Gentsevaart 77 heeft 220 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 1149 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Kern Kapellebrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gentsevaart 77 en wat betekent dat?

Gentsevaart 77 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-06-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gentsevaart 77?

Gentsevaart 77 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Kapellebrug?

De wijk Kern Kapellebrug in Kapellebrug (Zeeland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Kapellebrug?

Vanuit Gentsevaart 77 in Kern Kapellebrug bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 50.4 km, snelwegoprit op 0.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Kapellebrug?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gentsevaart 77: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 4.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Kapellebrug?

Recreatie nabij Kern Kapellebrug: restaurant (1.4 km), cafe (1.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Gentsevaart 77?

Gentsevaart 77 is verkocht in de periode 2022 tot 2025. De prijsindicatie ligt rond €370.000 tot €420.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kern Kapellebrug is €362.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Gentsevaart 77?

Een woningrapport voor Gentsevaart 77 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Kapellebrug. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen