Eengezinswoning, hoekwoning Huygensstraat 52 Hilversum

Huygensstraat 52, 1221 AZ Hilversum

130 m² Bouwjaar 1923 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Huygensstraat 52 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 143 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
472 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Huygensstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Huygensstraat 52

Tuin
Ja (39.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

2655 Inwoners
1355 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1203 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Geuzenbuurt
67% Koopwoningen
9.597 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Huygensstraat 52

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Huygensstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Huygensstraat 52?

De prijsindicatie voor Huygensstraat 52 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Geuzenbuurt is €347.000. Dat komt neer op circa €2.669 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Huygensstraat 52 zich tot de wijk Geuzenbuurt?

Huygensstraat 52 is een eengezinswoning, hoekwoning van 130 m² in de wijk Geuzenbuurt. De buurt telt 1.203 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Huygensstraat 52?

Huygensstraat 52 is een eengezinswoning, hoekwoning in Geuzenbuurt, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Huygensstraat 52 vergeleken met de buurt?

Huygensstraat 52 heeft 130 m² woonoppervlakte en 472 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Geuzenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Huygensstraat 52 en wat betekent dat?

Huygensstraat 52 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-02-01. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Huygensstraat 52?

Huygensstraat 52 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 39 m².

Hoe is de woningmarkt in Geuzenbuurt?

De wijk Geuzenbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geuzenbuurt?

Vanuit Huygensstraat 52 in Geuzenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.