Tussenwoning Huygensstraat 29 Hilversum

Huygensstraat 29, 1222 TJ Hilversum

136 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Huygensstraat 29 is een tussenwoning in Hilversum, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 110 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €547.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
110 m²
Inhoud
469 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €560.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Huygensstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Huygensstraat 29

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
121.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.9%
CO₂-emissie
26.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2170 Inwoners
920 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
903 Woningvoorraad
€547.000 Gem. woningwaarde Johannes Geradtswegbuurt
71% Koopwoningen
6.565 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Huygensstraat 29

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Huygensstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Huygensstraat 29?

De prijsindicatie voor Huygensstraat 29 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Johannes Geradtswegbuurt is €547.000. Dat komt neer op circa €4.022 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Huygensstraat 29 zich tot de wijk Johannes Geradtswegbuurt?

Huygensstraat 29 is een tussenwoning van 136 m² in de wijk Johannes Geradtswegbuurt. De buurt telt 903 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Huygensstraat 29?

Huygensstraat 29 is een tussenwoning in Johannes Geradtswegbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Huygensstraat 29 vergeleken met de buurt?

Huygensstraat 29 heeft 136 m² woonoppervlakte en 469 m³ inhoud. Het perceel is 110 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Johannes Geradtswegbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €547.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Huygensstraat 29 en wat betekent dat?

Huygensstraat 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Huygensstraat 29?

Huygensstraat 29 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Johannes Geradtswegbuurt?

De wijk Johannes Geradtswegbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €547.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Johannes Geradtswegbuurt?