Eengezinswoning, hoekwoning Van Leeuwenhoekstraat 29 Hilversum

Van Leeuwenhoekstraat 29, 1221 AG Hilversum

108 m² Bouwjaar 1903 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Van Leeuwenhoekstraat 29 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 165 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
399 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Van Leeuwenhoekstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Leeuwenhoekstraat 29

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
147.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.3%
CO₂-emissie
32.86 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (59.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

2655 Inwoners
1355 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1203 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Geuzenbuurt
67% Koopwoningen
9.597 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Leeuwenhoekstraat 29

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Van Leeuwenhoekstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Leeuwenhoekstraat 29?

De prijsindicatie voor Van Leeuwenhoekstraat 29 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Geuzenbuurt is €347.000. Dat komt neer op circa €3.213 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Leeuwenhoekstraat 29 zich tot de wijk Geuzenbuurt?

Van Leeuwenhoekstraat 29 is een eengezinswoning, hoekwoning van 108 m² in de wijk Geuzenbuurt. De buurt telt 1.203 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.597 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Leeuwenhoekstraat 29?

Van Leeuwenhoekstraat 29 is een eengezinswoning, hoekwoning in Geuzenbuurt, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Leeuwenhoekstraat 29 vergeleken met de buurt?

Van Leeuwenhoekstraat 29 heeft 108 m² woonoppervlakte en 399 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Geuzenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Leeuwenhoekstraat 29 en wat betekent dat?

Van Leeuwenhoekstraat 29 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Leeuwenhoekstraat 29?

Van Leeuwenhoekstraat 29 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 59 m².

Hoe is de woningmarkt in Geuzenbuurt?

De wijk Geuzenbuurt in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geuzenbuurt?